O Nas

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży tworzyw sztucznych a szczególnie w produkcji wyrobów kompozytowych. Idąc z postępem i poszerzając zakres naszej działalności wdrożyliśmy nowe technologie a mianowicie: wtrysk detali z tworzywa DCPD oraz technologię prasowania wysokociśnieniowego SMC.
Obecnie oferujemy szeroki zakres usług od opracowania koncepcji przez wykonanie projektu, modelu, narzędzi produkcyjnych oraz produkcję seryjną.


Naszą ambicją jest wszechstronna i profesjonalna obsługa naszych klientów, stąd też liczne innowacje wprowadzane w szerokim zakresie, doskonalenie narzędzi dla ich wprowadzania oraz inwestycje w fachowość załogi.


Nasza kadra techniczna to: dwóch doktorów nauk technicznych w tym jeden ukończył dodatkowo studia podyplomowe z tworzyw, troje magistrów inżynierów w tym dwóch ze specjalnością tworzywa sztuczne , jeden ukończone studium podyplomowe z tworzyw.
Od wielu lat posiadamy certyfikat ISO 9001-2000 co świadczy o naszej dbałości o jakość naszych wyrobów.

Nowa siedziba

W październiku 2015 r. przenieśliśmy się do nowej siedziby firmy, która jest usytuowana w strefie aktywizacji gospodarczej w Niepruszewie.
Lokalizacja – bliskie sąsiedztwo autostrady A2, centralne usytuowanie na szlaku komunikacyjnym Warszawa – Berlin, to poważny logistyczny atut docenianych przez naszych partnerów.
Hala produkcyjna została zaprojektowana jako obiekt wyposażony w najnowsze osiągnięcia techniczne dedykowane dla stosowanych technologii.

Historia

Firma MOTOPLAST powstała w roku 1979 jako mała kilkuosobowa firma rodzinna. Pierwszymi wyrobami były wyroby z laminatów poliestrowo szklanych począwszy od owiewek do motocykli wyścigowych poprzez hełmy motocyklowe (posiadające atest ITS), spoilery do samochodów osobowych, zderzaki, itp.
Produkowaliśmy również policyjne hełmy kuloodporne oraz ochronne.
W kolejnych latach konsekwentnie rozwijaliśmy produkcję i zakres usług, osiągając poziom który pozwala nam dziś oferować kompleksową obsługę oraz rozwiązania dostosowane do indywidualnych oczekiwań klientów.

Copyrights © 2017 motoplast | kompozyty w najlepszej formie

Created by H7